Průmyslové myčky přepravek, výrobků a dílů

„Forchem: Ak trváme na čistote.“

„Od pořízení zařízení forchem jsou myta předměty mnohem čistší. Že by náhoda?“

 

Co je myčka přepravek nebo myčka dílů?

Myčka přepravek, myčka dílů je určena pro mytí znečištěných přepravek (bedniček) používaných v řeznických, mlékárenských, potravinářských a jiných provozech. V nabídce Forex také najdete speciální myčky, ve kterých se myjí díly od nejmenších rozměrů, až po velko-rozměrové díly. V současné době jsou provozovány ve stovkách společností v Evropě. Okruh našich spokojených zákazníků začíná malými podniky a končí vedoucími podniky na trhu. Cílem výroby těchto zařízení je získání důvěry klienta, nabídnout to nejsprávnější řešení.

Zárukou kvalitního zařízení pro čištění přepravek jsou prvotřídní komponenty - vysoce výkonné tlakové čerpadla připojena na přesné tlakové trysky umístěné v čistícím tunelu. Celá myčka je vyrobena z nerezavějící oceli. Počet zón, výkon myčky a rozměry čistícího tunelu je možné přizpůsobit aktuálním požadavkům zákazníka. Jednoduchá obsluha, nenáročná údržba, bezporuchový provoz a dlouhá životnost jsou základem spokojenosti zákazníka.

 

Oblasti použití

Kdekoliv existují průmyslové přepravky, nástroje, díly, objevuje se Forchem, ať už v potravinářském nebo strojírenském průmyslu.

Pekařství
Masný průmysl
Konzervárny
Mléčný průmysl
Výroba dílů
Opravárenské dílny
 
 
 

Zajímá vás, jak mohou vaší společnosti výrobky Forchem pomoci?
Vyžádejte si zdarma průzkum!

 

Funkce

S Forchemem je vše trochu čistší

 

Nejen, že čistí, opláchne a také vysuší

Po použití průmyslového mycího zařízení společnosti Forchem mají naši partneři pocit, že všechny nástroje, přepravky, oddíly, krabice, díly jsou trochu čistší než po předchozích praních. Zařízení Forchem navíc dosahuje dokonalé čistoty s rekordní rychlostí a přesností švýcarských hodin.

Nejen čisté, ale také rychlé a přesné

Průmyslové mycí zařízení společnosti Forchem neumožňuje korozi kovových částí a nástrojů, protože se také provádí oplachování, mytí a v případě potřeby sušení. Vaše nástroje a komponenty tak budou nejen dokonale čisté, ale i 100% suché. To eliminuje potřebu personálu utírat různé přepravky, přihrádky, nástroje.

Manipulace je téměř tak lehká jako zapnutí pračky u vás doma

Žádná z průmyslových myček společnosti Forchem nevyžaduje kvalifikaci, zdlouhavé školení nebo jazykové vzdělávání. Jeho činnost je zvládnutelná za 1 hodinu a v případě nesprávného programování nepoškozuje personál používající stroj ani myty nářadí, přepravky a přihrádky. Rozhraní dotykové obrazovky také pomáhá zaměstnancům používat jej v češtině.

Jedná se o vysokotlaký stroj, který ani nepoškrábe své nástroje nebo umývány předměty

Každý chce průmyslovou myčku, která odstraní špínu, která byla roky zachycena na nástrojích, bednách, ale nepoškodí barevný povrch. Partneři společnost Forchem používají přesně takovou průmyslovou myčku. Mnohokrát jsou dokonce překvapeni, že se zbaví "tisícileté" špíny, aniž se od umytého zařízení odrazil i jen půl milimetru barvy z povrchu.

Čistící zařízení, které lze rozšířit

Mnoho konzerváren, masných a mlékárenských společností a pekáren si stěžuje, že jejich stávající čisticí zařízení nelze rozšířit. Průmyslové myčky Forchem však lze bezpečně rozšířit funkčností (předběžné opláchnutí, čištění, oplach čistou vodou, sušení) a výkonem bez nutnosti výměny zařízení.

Získáte nejen zařízení, ale i vynikající tým

Partneři společnosti Forchem přijímají nejen zařízení, ale i podpůrný tým odborníků. Ať už se nás ptáte na funkce, vylepšení nebo profesionální tipy, můžete si být jisti, že dostanete profesionální a srozumitelnou odpověď, ať už telefonicky, osobně nebo e-mailem. Náš průměrný čas odezvy prostřednictvím e-mailu je také rychlý.

 
 

Požádejte o další informace od našeho odborného personálu!
Ozveme sa Vám nejpozději zpět do 1 pracovního dne!

 

Výhody zařízení

8 výhod, ve kterých průmyslové myčky Forchem nabízejí to nejlepší

 

Přátelský k životnímu prostředí

Všechny průmyslové myčky s logem Forchem odpovídají požadavkům evropských směrnic VOC a platné národní legislativy.

Bezpečné

Zařízení Forchem přizpůsobujeme potřebám našich partnerů tak, aby byl každý během používání co nejbezpečnější. Například elektronický senzor zastaví mytí, když jsou dveře během provozu otevřené.

Flexibilní

"Měl jsem pocit, že se nedívám do obchodu s oblečením, ale do krejčovství." Toto o nás řekl jeden z našich partnerů. Není náhoda, že sloužíme potřebám každého z našich klientů pomocí jedinečných řešení.

Nákladově efektivní

Naši partneři ve skutečnosti nekupují stroj, ale různé čistící moduly, které je možné podle potřeby rozšiřovat a měnit. Takto si nikdo nemusí kupovat drahý stroj, který využívá pouze 60% svých funkcí. Platíte tedy přesně za čistící zařízení, které vaše společnost potřebuje.

Spolehlivý

Všechny stroje Forchem nejsou složeny pouze z těch nejkvalitnějších částí, ale iz těch, které lze vyměnit v případě bleskové poruchy. Za posledních 10 let byl nejdelší výpadek z důvodu výměny dílů pouze 27 hodin.

Snadno se udržuje

Snadná údržba znamená i rychlejší a levnější servis. Všechny průmyslové myčky Forchem mají více montážních otvorů, takže technici mohou snadno opravovat poruchy bez speciální demontáže.

Snadno se s ním manipuluje

Všechny pracovní toky zařízení Forchem lze ovládat z jediného rozhraní dotykové obrazovky. Mezi několika volitelnými jazyky bude samozřejmě váš personál umět najít i češtinu. Koncept inteligentního řízení navíc provede vašich kolegů programem rychle a eliminuje chyby.

Mnoho velikostí

Při výrobě čistících modulů jsme věnovali pozornost i individuálním potřebám. Různé technologické možnosti a další nástroje umožňují otáčet, naklánět v libovolném úhlu, pohybovat se dopředu a dozadu vertikálně nebo horizontálně a opláchnout.

 

Reference